Bielsko Biała – gdzie zjeść?

Bielsko-Biała to piękne miasto, na którego terenie znajduje się wiele atrakcji, jak również ciekawych do odwiedzenia miejsc. Stolica Podbeskidzia to także niesamowite tereny turystyczne, które zachwycą niejednego, aktywnego podróżnika. Zawiedzenie i penetrowanie wszelkich zakątków miasta warto zakończyć wizytą w smacznych i godnych zaufania  lokalach gastronomicznych. Gdzie w Bielsku-Białej zjeść dobry obiad? Które restauracje zasługują na szczególną uwagę? 

bielsko biała restauracje

Bielsko-Biała – pyszne jedzenie. Restauracje w Bielsku-Białej

Bielsko-Biała to miejsce, które posiada własną kulturę i obyczaje. Regionalne smaki obejmują tworzenie dań śląskich – domowych, pysznych, z tradycyjnych przepisów. Smaki te można poznać nie tylko w zaciszu własnego domu. Świeże, pachnące i godne polecenia potrawy tworzone są także w wyjątkowych, przyjaznych i dostępnych dla każdego restauracjach. Które miejsca przyciągają podróżujących?

kuchnia śląska

Bielsko-Biała – co zjeść?

Do najbardziej popularnych i cenionych lokali gastronomicznych w Bielsku-Białej zalicza się:

Nowy Świat – przyjazna restauracja, która posiada atrakcyjny wystrój, wykwalifikowanych kucharzy oraz miłą obsługę. Miejsce to oferuje wysublimowane dania, którym towarzyszy nuta tradycji i regionalizmu. W menu lokalu znajdują się dania kuchni europejskiej, śródziemnomorskiej i regionalnej. Nowy Świat proponuje niewygórowane ceny, dostosowane do możliwości klientów oraz najwyższej jakości przysmaków. Jadłodajnia znajduje się w samym centrum miasta i współpracuje z najlepszymi, cenionymi i sprawdzonymi dostawcami. 

co zjeść w bielsku

Karczma Rogata Bielsko-Biała – obiad, kolacja, czy spotkanie ze znajomymi? To idealne miejsce na posiłek z pyszną, regionalną kuchnią, które sprawdzi się na każdą okazję. Lokal specjalizuje się w daniach kuchni Śląskiej. Jest jedną z najlepszych restauracji w Beskidach. Miejsce to gwarantuje świeże produkty, miłą atmosferę, profesjonalne podejście do kuchni tradycyjnej, jak również dostosowane do oczekiwań oraz możliwości klientów ceny. Restauracja organizuje również imprezy okolicznościowe takie jak chrzciny, komunie, urodziny, itp. 

bielsko biała jedzenie

Trattoria da Tadeusz – pyszne, zaufane i przyjazne miejsce, które specjalizuje się w daniach kuchni włoskiej oraz polskiej. Potrawy przygotowywane są na bieżąco, świeże i najwyższej jakości składniki zachwycą podniebienie nawet najbardziej wymagających gości. W menu lokalu znajdują się m.in.: prawdziwa włoska pizza, zupy i kremy, dania mięsne, grillowane oraz desery. 

bielsko biała gdzie zjeść